Uitslagen kaarten

08-10-2019
01-10-2019
17-09-2019
10-09-2019
03-09-2019
27-08-2019
20-08-2019
13-08-2019
06-08-2019
30-07-2019
16-07-2019
09-07-2019
02-07-2019
25-06-2019
18-06-2019
11-06-2019
04-06-2019
28-05-2019
21-05-2019
14-05-2019
07-05-2019
30-04-2019
16-04-2019
09-04-2019
02-04-2019
26-03-2019
12-03-2019
05-03-2019
26-02-2019
19-02-2019
12-02-2019 >

Seniorensociëteit ’t Trefpunt te Gilze


Op dinsdag 12 februari werd in de ouderensoos ‘t Trefpunt weer een kaartmiddag gehouden.
Er waren 24 personen om te rikken en 19 personen om te jokeren.

Er waren prijzen voor de gelukkigen kaarters:

Rikken, NaamScoreMinTotaalRanglijst
Coby Pancras1761761
G. Beenhakkers1671672
Piet van Asten169121573
Harrie Hendriks1471474
Jan v.d. Braak1461465
Frans Aarts1441446
Jan Willemsen1441447
Stan Marinus1421428
Jos Wirken149121379
Sjac Geerts13413410
Jo Vossenberg1361212411
Jan Bierens128612212

JOKEREN, NaamScoreTotaalRanglijst
Nel Wilemse541
Cobie Pijpers552
Greet Baay563
Truus v. Trier624
Jacky v. Dongen635
Tiny Donders656
Mien Kanters657
Annie Klaassen728
Dimph Bierens739
10
11
12