Uitslagen kaarten

03-12-2019
26-11-2019
19-11-2019
12-11-2019
05-11-2019
29-10-2019
22-10-2019
15-10-2019
08-10-2019
01-10-2019
17-09-2019
10-09-2019
03-09-2019
27-08-2019
20-08-2019
13-08-2019
06-08-2019
30-07-2019
16-07-2019
09-07-2019
02-07-2019
25-06-2019
18-06-2019
11-06-2019
04-06-2019
28-05-2019
21-05-2019
14-05-2019
07-05-2019
30-04-2019
16-04-2019
09-04-2019
02-04-2019
26-03-2019
12-03-2019
05-03-2019
26-02-2019
19-02-2019 >
12-02-2019

Seniorensociëteit ’t Trefpunt te Gilze


Op dinsdag 19 februari werd in de ouderensoos ‘t Trefpunt weer een kaartmiddag gehouden.
Er waren 21 personen om te rikken en 15 personen om te jokeren.

Er waren prijzen voor de gelukkigen kaarters:

Rikken, Naam:ScoreMin.TotaalRanglijst
Gerrie Beenhakkers2052051
Frans Aarts1771772
Theo Gerrits18161753
Jan Jansen1741744
Cobi Pancras172181545
Jo Vossenberg1421426
Jan Willemsen 147101377
Rian Peeters1311318
Piet Geerts1191199
Peter v.d. Broek11811810
11
12

Jokeren, Naam:TotaalRanglijst
Annie Boemaars371
Nel Willemse422
Annie Klaassen573
Dela Wagener574
Bep de Jong605
Cor de Vet616
Riet van der Vloet637
Ria Brabers648
9
10
11
12