Uitslagen kaarten

15-10-2019
08-10-2019
01-10-2019
17-09-2019
10-09-2019
03-09-2019
27-08-2019
20-08-2019
13-08-2019
06-08-2019
30-07-2019
16-07-2019
09-07-2019
02-07-2019
25-06-2019
18-06-2019
11-06-2019
04-06-2019
28-05-2019
21-05-2019
14-05-2019
07-05-2019
30-04-2019
16-04-2019
09-04-2019
02-04-2019
26-03-2019
12-03-2019
05-03-2019
26-02-2019 >
19-02-2019
12-02-2019

Seniorensociëteit ’t Trefpunt te Gilze


Op dinsdag 26 februari werd in de ouderensoos ‘t Trefpunt weer een kaartmiddag gehouden.
Er waren 18 personen om te rikken en 13 personen om te jokeren.

Er waren prijzen voor de gelukkigen kaarters:

Naam: Rikkenscoremin.totaalRanglijst
Jan Jansen1641641
Joke van Engelen1521522
Frans Aarts1501503
Harrie Hendriks160151454
Toos Hagenaars175361395
Jo Vossenberg1381386
Jos Jacobs154211337
Addy van de Boogaard1281288
Jan van den Braak1231239

Naam: Jokeren
Annie van Gestel36361
Dela Wagener38382
Ria Aarts44443
Riet van der Vloet56564
Annie Boemaars58585
Cor de Vet68686
Nel Willemsen72727